O nás

Psí salón Hafanana

Nájdete nás v Bratislave – Nové Mesto

Tina a PeťoSme mladý tím s bohatými skúsenosťami v oblasti strihania a starostlivosti o psov. Psov milujeme a preto k nim pristupujeme s láskou a trpezlivosťou. Snažíme sa, aby psíkovia z našho salónu Hafanana odchádzali upravení, voňaví a to všetko bez zbytočného stresu. Samozrejmosťou je, že nepoužívame žiadne ukludnujúce prípravky.

Tina a Peťo – majitelia salónu a strihači – “Strihaniu psov sa venujeme vyše 10 rokov. Doma máme jedného chlpáča z ulice. Našim snom bolo venovať sa psíkom profesionálne a preto sme rozhodli v roku 2008 otvoriť si vlastný salón pre psov – psí salón Hafanana.”
Daniela – strihačka – “Psom sa venujem viacmenej odjakživa. Momentálne mám 3 fenky (pudla, čínskeho chocholatého psa a moskovského strážneho psa). S pudlom Ejmy sa 6 rokov venujem športu AGILITY (parkúr pre psov), kde sa nám veľmi darí. Máme niekoľko titulov ako napr. majsterky SR v kategorii large, 2.vicemajster, 1.vicemajster a aj tituly v ČR. Strihaniu psov sa profesionálne venujem 3 roky.

Pre úpravu Vášho psíka používame psiu kozmetiku značky Animology a profesionálne strihacie strojčeky značky Oster a Moser.

Termín strihania a iných služieb prispôsobíme Vašim časovým požiadavkám a je potrebné si ho dohodnúť telefonicky alebo e-mailom.